Rollposter – produkcja i montaż

Rollpostery, znane też jako scrolle, zaliczają się do jednych z najskuteczniejszych reklam ulicznych, chociaż z powodzeniem te uniwersalne nośniki reklamowe znajdują zastosowanie jako element ekspozycji wewnętrznej – wystarczy wspomnieć kina, teatry, lub też dworce oraz lotniska.

Wszędzie tam, gdzie jest wzmożony ruch pieszy lub samochodowy, warto zainwestować w ten rodzaj reklamy ulicznej. Niewątpliwą zaletą rollposterów jest możliwość umieszczenia i przewijania aż sześciu plakatów na jednej tablicy.

W zależności od miejsca zastosowania, rollpostery mogą być zainstalowane jako tablice wolnostojące, ścienne oraz jednostronne lub dwustronne (dzięki wykorzystaniu drugiej strony tablicy, tzw. pleców). Rollposter świetnie sprawdzi się zarówno do ekspozycji oferty własnej, jak i jako nośnik pod reklamę produktową.

Standardowe formaty ekspozycji to 841 x 1189mm oraz 1200 x 1800mm, jednak, w zależności od potrzeb Klientów, wykonujemy również montaż tablic reklamowych w wymiarach niestandardowych.

Montaż reklam dopasowany do Twoich potrzeb

Produkowane i montowane przez nas rollpostery mogą być lakierowane na dowolny kolor według obowiązującej palety RAL – dzięki temu wykonana przez nas tablica reklamowa zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta – zależnie od tego, czy ma wtapiać się w otoczenie, czy też wyróżniać się na jego tle.

Oświetlenie LED do naszych rollposterów produkujemy korzystając z najlepszych podzespołów – dzięki temu powierzchnia tablicy reklamowej pozostaje równomiernie oświetlona.

Łatwość w obsłudze, estetyczność i funkcjonalność to słowa, które najlepiej opisują nasze podświetlane gabloty reklamowe.

Więcej

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

thumbnail
Usługi

Nasza firma jest producentem kompleksowych systemów informacji wizualnej.

Katalog wytwarzanych produktów obejmuje m.in. : gabloty i tablice informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, pylony, witacze, kasetony, citylighty. Szeroka oferta znajduje odbiorców wśród jednostek administracji publicznej, zakładów przemysłowych oraz agencji reklamowych.