• Montaż gablot i tablic reklamowych

    Zapraszamy Państwa do obserwowania aktualności związanych z działalnością TechgrafQ z Poznania. Zajmujemy się produkcją nośników reklamowych, takich jak citylighty, rollpostery oraz podświetlane reklamy wielkoformatowe. Poza informacjami o promocjach, u nas znajdą Państwo również ciekawostki z branży systemów informacji wizualnej.

  • Citylighty i rollpostery od TechgrafQ – producent z Poznania

    Zapraszamy do skorzystania z usług TechgrafQ – producenta tablic reklamowych z Poznania! Systemy informacji wizualnej to nasza specjalność – oferujemy szeroki wybór nośników typu citylight i rollposter.

Rollposter – produkcja i montaż

Rollpostery, znane też jako scrolle, zaliczają się do jednych z najskuteczniejszych reklam ulicznych, chociaż z powodzeniem te uniwersalne nośniki reklamowe znajdują zastosowanie jako element ekspozycji wewnętrznej – wystarczy wspomnieć kina, teatry, lub też dworce oraz lotniska. Wszędzie tam, gdzie jest wzmożony ruch pieszy lub samochodowy, warto zainwestować w ten rodzaj reklamy ulicznej. Niewątpliwą zaletą rollposterów […]

Więcej

Citylight Rollposter

Citylighty do nośniki reklamowe doskonale sprawdzające się w miejscach o dużym natężeniu ruchu tj.: centra miast, przystanki komunikacji miejskiej, stadiony. Oferujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie są rollpostery (scrolle) do stosowania jako ekspozycja zewnętrzna i wewnętrzna.

Więcej
box-thumbnail2

Druk Wielkoformatowy

Usługa druku wielkoformatowego skierowana jest do Odbiorców instytucjonalnych, biznesowych, prywatnych Zleceniodawców oraz małych firm. Drukujemy w technologii solwentowej na nowoczesnym sprzęcie firmy Roland z wykorzystaniem mediów renomowanych i sprawdzonych firm ( Oracal, Avery, MacTAC , Ferrari )

Więcej
reklamy wielkoformatowe poznań

O Nas


Więcej

TechgrafQ – producent tablic reklamowych z Poznania

Witamy na naszej stronie!

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem nośników reklamowych, takich jak tablice reklamowe, rollpostery zwane scrollami, czy citylighty. W obszarze naszej działalności produkcyjnej mieszczą się również wielkoformatowe reklamy podświetlane.

Zapewniamy kompleksową obsługę każdego projektu, łącznie z montażem i serwisem gablot.

Nasz zespół specjalistów zawsze służy Państwu radą przy wyborze optymalnych rozwiązań i dokłada wszelkich starań, by każdy etap realizacji przebiegał prawidłowo.

Citylighty i rollpostery od TechgrafQ – producent z Poznania

Zapraszamy do skorzystania z usług TechgrafQ – producenta tablic reklamowych z Poznania! Systemy informacji wizualnej to nasza specjalność – oferujemy szeroki wybór nośników typu citylight i rollposter.

Montaż gablot i tablic reklamowych

Zapraszamy Państwa do obserwowania aktualności związanych z działalnością TechgrafQ z Poznania. Zajmujemy się produkcją nośników reklamowych, takich jak citylighty, rollpostery